لوگو فلاش تانک ایران
آرشیو فلاش تانک توکار ولسیر | آشنایی با فلاش تانک والسیر | آشنایی با برند ایتالیایی والسیر

آشنایی با برند ایتالیایی والسیر

برند فلاش مستر در زیرمجموعه هلدینگ هدیه باران ایرانیان در کنار برند فلاش تانک ایران با رویکرد ارائه محصولات سرویس بهداشتی در کلاس بالاتر و نماینده انحصاری برند والسیر ایتالیا آغاز به کار نموده است. برند والسیر ( ولسیر Valsir ) تولید کننده محصولات بهداشتی ساختمانی با کیفیت خاص در کشور ایتالیا می باشد.

محصولات والسیر در ایران

ما از ابتدا در پی ارائه بهترین ها به مشتریان خود بوده ایم. در این زمینه با تولید فلاش تانک های با کیفیت و کاسه های وال هنگ شیک و مدرن و کلیدهای خاص و چشمگیر سال ها همراه شما بوده ایم. اما با ارائه محصولات برند ایتالیایی والسیر قدم را فراتر گذاشته ایم و مرزهای خاص بودن را در نوردیده ایم. گوشه ای از محصولات والسیر که ما برای شما به ارمغان آورده ایم:

  • فلاش تانک توکار والسیر مدل تروپی اس Valsir Tropea S
  • کلیدهای فلاش تانک والسیر در طرح و رنگ های خاص
  • شیر چشمی والسیر
  • لاستیک بوگیر توالت فرنگی والسیر

محصولات والسیر موجود در فلاش تانک ایران

فلاش تانک ایران در کنار محصولات خود اقدام به فروش محصولات والسیر نموده است. محصولاتی که هم اکنون در فروشگاه آنلاین فلاش تانک ایران موجود می باشد از بین گزینه های زیر قابل انتخاب می باشند.

خرید محصولات والسیر

به طور کلی اگر قصد خرید محصولات برند ایتالیایی والسیر را داشته باشید. این امکان برای شما فراهم شده است که از فروشگاه سایت رسمی فلاش تانک ایران اقدام به خرید نمایید. اگر محصولات دیگری از برند والسیر را در نظر دارید که در سایت موجود نمی باشد می توانید مراتب را با کارشناسان ما در میان بگذارید.

والسیر یا فلاش تانک ایران، کدام را انتخاب کنم؟

بسیاری از مشتریان ما پس از اطلاع از محصولات والسیر سوال می کنند کدام فلاش تانک را تهیه کنم؟ بیایید پاسخ این سوال را شرح دهیم. فلاش تانک ایران تولیدکننده محصولات بهداشتی ساختمانی با کیفیت بالا می باشد. هزینه های تولید محصولات داخل کشور بسیار پایینتر از واردات آن می باشد. پس دلیل ارزان تر بودن محصولات فلاش تانک ایران کیفیت پایین آن نیست و برای افرادی که بدنبال انتخابی اقتصادی هستند مناسب تر است.

نحوه سفارش ممحصولات والسیر از فروشگاه

برای خرید آنلاین محصولات والسیر از فروشگاه فلاش تانک ایران تنها کافیست یکی از محصولات Valsir را انتخاب کرده و به سبد خرید خود اضافه کنید. پس از تکمیل سفارش و پرداخت مبلغ کالا، آن را طی چند روز درب منزل تحویل بگیرید.

Facebook
LinkedIn
Pinterest
Telegram
WhatsApp
Email
Print

دیدگاهتان را بنویسید

به فلاش تانک ایران خوش آمدید