Loading ...
close

سوالات در مورد فلاش تانک اسلیم

logo
سوالات در مورد فلاش تانک اسلیم

 

سوال : در صورتیکه بخواهیم جای فلوتر را تعویض نماییم بطور مثال از سمت چپ به سمت راست بیاوریم این امکان وجود ندارد و به بدنه پمپ گیر می کند؟

جواب: می بایست در این حالت پمپ را نیز باز نموده و 180 درجه چرخاند بطوریکه  محل شاسی های آن روبروی کلید قرار گیرد. در این حالت فلوتر و پمپ براحتی در کنار هم قرار خواهند گرفت. برای اطلاعات بیشتر به راهنمای نصب موجود در جعبه محصول مراجعه فرمایید یا آنرا از سایت دانلود فرمایید.

سوال : بعد از نصب و در هنگام بستن درب تانک تمام زبانه ها در محل قرار داده شده خود قرار نمیگیرند.

جواب : در زمان بستن درب تانک می بایست آب تانک خالی شده  سپس درب تانک براحتی در محل زبانه های آن قرار خواهد گرفت توجه داشته باشید که تمام 8 زبانه به درستی در محل تعیین شده قرار گیرند.

سوال : بعد از نصب و وصل کردن جریان آب، فلوتر آب گیری نمی کند و یا آب قطع نمی کند؟

جواب : کاپ فلوتر در حالت درست خود یعنی در راستای ورودی آب قرار گرفته باشد و براحتی بدون مشکل بالا و پایین شود.

سوال : بعد از نصب و بررسی عملکرد آن و انجام تخلیه، آب همچنان از لوله خارج شده و قطع نمی شود؟

جواب : فاصله بین پین پشت کلید و شاسی بالای پمپ تنظیم نمی باشد. این فاصله در حالت معمول می بایست یک میلیمتر فاصله آزاد داشته باشد.

سوال : در هنگام بستن پیچ های زیر پمپ، بخوبی سفت نمی شود.

جواب : برای بستن پیچ های زیر پمپ می بایست ابتدا پیچ بزرگ را کاملا سفت نمود بعد اقدام به سفت نمودن پیچ های کوچک پمپ کرد در غیر این صورت احتمال شکستن پیچ های کوچک و یا خوب محکم نشدن پیچ بزرگ وجود دارد.

سوال : آیا برای سفت کردن اتصالات مربوط به سیفون نیاز به استفاده از ابزار و آچار وجود دارد؟

جواب : برای نصب و سفت کردن اتصالات سیفون به هیچ گونه ابزاری نیاز نمی باشد و در صورت نیاز به عوض کردن محل آبگیری فلوتر به آبگیری از کف می توانید مطابق با بروشور از ابزار تعبیه شده بر روی فلوتر استفاده نمایید.

سوال :دکمه های تخلیه فلاش تانک بعد از مدتی خیلی سفت شده و بخوبی عمل نمی کند و یا گیر می کند؟

جواب: برای رفع این مشکل مطابق با توضیحات دفترچه راهنما شاسی تخلیه را از روی تانک درآورده و پین پشت کلید را یک دندانه به سمت داخل کلید قرار دهید و مجدد پین پشت کلید را محکم نمایید. و قبل از آبگیری تانک نیز درب تانک را کامل ببندید تا تمامی هشت زبانه تانک کاملا در موقعیت صحیح قرار گیرد.