لوگو فلاش تانک ایران
فلاش تانک های روکار فلاش تانک ایران

آرشیو فلاش تانک روکار

فلاش تانک چیست؟

منظور از فلاش تانک، مخزنی پلاستیکی یا حتی فلزی است که آب را در خود ذخیره می کند. با فشردن دکمه و یا استفاده از سنسور حرکتی آب ذخیره شده با فشار تخلیه شده و کاسه توالت را شستشو می دهد. ما فلاش تانک ها را در دو نوع روکار و توکار تولید و به بازار عرضه می کنیم.

فلاش تانک های روکار

فلاش تانک های روکار نوعی از فلاش تانک هاست که بر روی دیوار سرویس بهداشتی نصب می گردد و برای عملکرد از کلید و یا اهرم بهره می برد. جهت خرید فلاش تانک روکار با بهترین قیمت از محصولات فلاش تانک روکار ما دیدن فرمایید.

بهترین فلاش تانک های روکار

جهت انتخاب بهترین فلاش تانک ابتدا باید انواع فلاش تانک روکار را به خوبی بشناسیم. تنوع در مدل های فلاش تانک هم به طراحی و زیبایی آن مربوط می شود و هم به نحوه عملکرد آن، پس هنگام خرید این نکته را در نظر داشته باشید.

فلاش تانک ایران با سال ها تجربه در زمینه تولید این محصول کاملاً به نیاز مصرف کننده آشنا بوده و سالهاست که نبض بازار کشور را در دست دارد. فلاش تانک ایران با در اختیار داشتن این دانش و استفاده از پرسنل مجرب بهترین فلاش تانک های روکار را در اختیار مصرف کننده قرار می دهد.

تعمیر فلاش تانک روکار

نکته حائز اهمیت دیگری که باید هنگام خرید مدنظر قرار دهید کیفیت ساخت فلاش تانک است. فلاش تانک ایران همیشه در تلاش است متریال استفاده شده در محصولات خود را بهبود ببخشد تا نیاز به تعمیر برای تعمیر فلاش تانک روکار را به حداقل برساند.

با این وجود برای مواردی که نیاز به تعمیر داشته باشند خدمات گسترده ای پیش بینی شده است. اگر نیاز به پشتیبانی فنی داشته باشید می توانید از طریق فرم پشتیبانی از خدمات ما بهره مند شوید.

روش نصب فلاش تانک روکار | طریقه نصب فلاش تانک روکار

یکی از دغدغه هایی که پس از خرید ایجاد می گردد طریقه نصب فلاش تانک روکار می باشد. فلاش تانک ایران روش های گوناگونی برای حل این مشکل در اختیار مشتریان قرار می دهد. برای مثال برگه های راهنمای نصب در اختیار شما عزیزان قرار می گیرد در بیشتر موارد ویدیو آموزش نصب هم وجود دارد.

اگر هنوز قادر به نصب فلاش تانک روکار خود نیستید و یا فرصت کافی برای انجام آن را ندارید، پرسنل مجرب نصب فلاش تانک ایران می توانند این کار را در زمان انتخابی شما برایتان انجام دهند. کافیست از این لینک فرم درخواست نصب را تکمیل و ارسال فرمایید.

ارتفاع نصب فلاش تانک روکار

اگر نیاز دارید به صورت دقیق از ابعاد فلاش تانک روکار و اندازه های مورد نیاز برای نصب آن مطلع شوید تنها کافیست محصول مورد نظر را داخل سایت باز کرده و نگاهی به تصاویر آن بیاندازید. اگر هنوز نیاز به راهنمایی دارید کارشناسان نصب فلاش تانک ایران در ساعات اداری منتظر تماس شما هستند.

شبکه های اجتماعی

فلاش تانک ایران همواره در تلاش است تا بهترین خدمات را به شما مشتریان عزیز عرضه نماید، از این رو با توجه ویژه به شبکه های اجتماعی که امروزه یکی از سریعترین و راحت ترین راه های ارتباطی می باشند از همیشه به شما نزدیکتر شده است. شما می توانید با مراجعه به صفحات ما در شبکه های اجتماعی گوناگون که پایین صفحه در دسترس هستند با ما همراه شوید.

به فلاش تانک ایران خوش آمدید