لوگو فلاش تانک ایران

کاسه وال هنگ مدل توپراک (نیم گرد)

Toprak Wallhung toilet

  • کیفیت لعاب عالی
  • درب آرام بند و آسان باز شو
  • شتر گلویی تمام لعاب
  • پیچ اتصال مخفی (از محل سوراخ های درب)
  • درب اسلیم
 

کاسه وال هنگ توپراک فلاش تانک ایران

کاسه وال هنگ توپراک یکی از محصولات فلاش تانک ایران می باشد. سرویس فرنگی دیواری یا همان کاسه وال هنگ مدت هاست که در ساختمان های مسکونی و غیر مسکونی هم به جهت زیبایی و هم سهولت استفاده، نصب می گردد. در سازه های امروزی رعایت این نکته که تقاضا برای شیک بودن سرویس بهداشتی امری حیاتی است بسیار حائز اهمیت است. کاسه والهنگ توپراک فلاش تانک ایران در عین ظاهر شیک و زیبایی که به سرویس بهداشتی شما می بخشد از متریال بسیار مقاومی ساخته شده است.

توالت فرنگی توپراک ( کاسه والهنگ توپراک ) از دسته کاسه های وال هنگ فلاش تانک ایران می باشد. کاسه نیم گرد توپراک دارای درب آرام بند و آسان باز شو و پیچ اتصال مخفی می باشد. کیفیت بالای متریال آن سبب عمر طولانی محصول نیز خواهد شد. برای استعلام قیمت و خرید کاسه وال هنگ مدل توپراک و یا دریافت مشاوره پیش از خرید می توانید با ما تماس بگیرید.

طریقه نصب کاسه وال هنگ توپراک

اگر به تازگی از محصولات فلاش تانک ایران تهیه کرده اید اصلاً نگران نصب آن نباشید. ما نه تنها طریقه نصب کاسه وال هنگ توپراک را به شما نشان می دهیم بلکه این امکان را برای شما عزیزان فراهم آورده ایم تا تنها با ارسال یک پیام ساده و آسان، درخواست نصب خود را برای ما ارسال کنید. ما در اولین فرصت پرسنل مجرب مجموعه را برای نصب محصول خریداری شده تان ارسال خواهیم کرد. برای ارسال درخواست نصب تنها کافیست از صفحه ی خدمات، بخش درخواست نصب را انتخاب نمایید.

وب اپلیکیشن فلاش تانک ایران

اگر از تبلت یا تلفن همراه خود استفاده می کنید این مرحله برایتان حتی جذاب تر هم خواهد بود. شما می توانید برای ثبت درخواست خود از وب اپلیکیشن فلاش تانک ایران استفاده کنید. وارد وب اپ ما شوید، پس از ثبت نام با تلفن همراه خود می توانید درخواستتان را براحتی برای ما ارسال نمایید. اگر نیاز به تماس با پشتیبانی و یا مشاوره خرید داشته باشید می توانید براحتی از داخل برنامه به بخش مورد نظرتان بروید.

ارتفاع

33 سانتی متر

طول/عمق

55 سانتی متر

عرض

35.4 سانتی متر

وزن

گرم

تعداد در کارتن (فروش عمده)

1 Piece

1 review for کاسه وال هنگ مدل توپراک (نیم گرد)

There are no reviews yet.

Be the first to review “کاسه وال هنگ مدل توپراک (نیم گرد)”

محصولات مرتبط

Welcome to Flush Tank Iran