لوگو فلاش تانک ایران
درباره ما

چرا فلاش تانک ایران

بیش از ۴۰ سال تجربه در تولید محصولات بهداشتی ساختمانی، استفاده از آخرین تکنولوژی های روز دنیا، پیشرو در ارائه راه حل های نوآورانه در راستای کاهش مصرف آب، استفاده از مرغوب ترین مواد، گارانتی و خدمات پس از فروش منحصر به فرد و ایجاد ارزش برای مشتری و جامعه، همگام بودن با استانداردهای جهانی، دقت بی وقفه در جزئیات تولید و کیفیت تمامی محصولات، طراحی مدرن و زیبا در عین عملکرد عالی تنها بخشی از عواملیست که شرکت فلاش تانک ایران را متمایز ساخته است.

چرا فلاش تانک ایران انتخاب مناسبی است

اهداف و چشم انداز

ما در فلاش تانک ایران با بهره گیری از ۴۰ سال تجربه، دانش مهندسین و خطوط تولید مدرن ، همواره به دنبال ارتقا سطح کیفیت و بهداشت زندگی مردم و حفظ و نگهداری منابع آبی کشور با ارائه محصولاتی نوآورانه و با کیفیت و خدماتی عالی بوده ایم. هدف ما از ابتدای شروع فعالیت ارائه محصولات متنوع با طراحی کاربردی و کیفیتی بی نظیر و پایه گذاری نوآوری ها و استانداردهای جدید با بهره گیری از تکنولوژی های روز دنیا در این صنعت بوده است و همواره در تلاش برای برقراری توازن بین اهداف کاری و ارزش های اجتماعی و زیست محیطی هستیم.

اهداف و چشم انداز های فلاش تانک ایران چیست

استراتژی ها

ایجاد فرهنگ سازمانی مناسب و روحیه کار تیمی، برقراری ارتباطی سالم و صادقانه بر پایه اعتماد و احترام متقابل و حفظ و نگهداری آن همواره از اصول کلیدی ما بوده است. ما برای تحقیق، توسعه، رشد مداوم و به اشتراک گذاری دانش و همکاری سازنده جهت دستیابی به اهداف سازمان ارزش ویژه ای قائلیم.

استراتژی های فلاش تانک ایران
گواهی ها و استانداردها
گواهی ها و استاندارد های فلاش تانک ایران

Salt Spray Cross Cut
Test Report

گواهی ها و استاندارد های فلاش تانک ایران

Powder Coating Salt
Spray Test Report

تماس با ما

برای تماس با فلاش تانک ایران از روش های زیر استفاده کنید.

تهران، کیلومتر ۱۰ جاده مخصوص کرج، روبروی شهاب خودرو، خیابان نخ زرین، شماره ۲۷

لوکیشن فلاش تانک ایران

به فلاش تانک ایران خوش آمدید