لوگو فلاش تانک ایران
آرشیو فلاش تانک های توکار | تفاوت بین فلاش تانک وال هنگ و کلاسیک

تفاوت بین فلاش تانک وال هنگ و کلاسیک | آموزش نصب وال هنگ | فلاش تانک ایران

یکی از سوالاتی که بیش از هر چیزی در مورد فلاش تانک های توکار پرسیده می شود تفاوت بین فلاش تانک وال هنگ و کلاسیک می باشد. پیش از پاسخ به تفاوت این دو ابتدا هر دو را اندکی توضیح خواهیم داد و با موارد و امکانات هر یک بیشتر آشنا خواهیم شد. در این پست همراه ما باشید تا در هنگام خرید براحتی گزینه مورد نظر خود را انتخاب فرمایید.

فلاش تانک توکار مدل وال هنگ

تمامی فلاش تانک های توکار در دو مدل وال هنگ Wall-Hung و کلاسیک Classic عرضه می گردند. مدل وال هنگ آن دسته از فلاش تانک هاست که برای سرویس های بهداشتی فرنگی مناسب می باشد و قابلیت اتصال کاسه فرنگی به دیوار را دارد. مدل های وال هنگ به سبب تکنولوژی ساخت شان با قیمت بیشتری نسبت به مدل کلاسیک به بازار عرضه می شود.

فلاش تانک توکار مدل کلاسیک

همانطور که پیش تر گفته شد فلاش تانک های توکار در دو مدل وال هنگ Wall-Hung و کلاسیک Classic عرضه می گردند. مدل کلاسیک برای سرویس های بهداشتی ایرانی طراحی شده است و قابلیت اتصال به کاسه توالت های زمینی را دارد. این اتصالات مربوطه، با خرید فلاش تانک مدل کلاسیک داخل جعبه برای شما ارسال می گردند.

تفاوت بین فلاش تانک وال هنگ و کلاسیک | تفاوت مدل های کلاسیک

فلاش تانک های توکار مجموعه فلاش تانک ایران همگی در دو مدل وال هنگ و کلاسیک ساخته شده اند که تفاوت آن ها در نحوه اتصال آن ها به کاسه می باشد. فلاش تانک های والهنگ برای سرویس های فرنگی و فلاش تانک های کلاسیک برای سرویس های ایرانی می باشد. در حقیقت تفاوت اصلی در استراکچر فریم فلزی آن ها می باشد.

نکته دیگری که وجود دارد این است که فلاش تانک های کلاسیک گاهاً در دو مدل بدون فریم و نیم فریم گالوانیزه عرضه می گردند. انتخاب داشتن یا نداشتن این ویژگی در هنگام خرید با شما می باشد. نیم فریم به فلاش تانک اجازه می دهد که ثبات بیشتری داخل دیوار داشته باشد و نصب آن را ساده تر می کند.

مشاهده و خرید فلاش تانک های توکار

پس از آن که تفاوت وال هنگ و کلاسیک را دانستید می توانید بین مدل های گوناگون فلاش تانک های توکار مجموعه مدلی را که بیش از سایرین مناسب سرویس بهداشتی شماست را انتخاب نمایید. برای مشاهده مدل ها از کلید زیر استفاده فرمایید.

هنوز مشتری فلاش تانک ایران نیستید؟ امروز ایرانی شوید.

اگر هنوز برای خرید تردید دارید و یا به دنبال یک فلاش تانک توکار یا روکار مطمئن می گردید، فلاش تانک ایران انتخابی است که جستجوی شما را پایان می دهد. پس همین امروز عضوی از خانواده بزرگ فلاش تانک ایران شوید و از خدمات بی نظیر آن بهره مند گردید.

حتی اگر هنوز از ما خرید نکرده باشید می توانید با تماس با کارشناسان ما از خدمات ویژه ما بهره مند شوید. پس از دریافت مشاوره رایگان می توانید انتخاب بهتری داشته باشید.

مشاهده راهنمای نصب از طریق شبکه های اجتماعی

در آخر اگر برای نصب فلاش تانک توکار به دنبال مشاهده ی ویدیو های آموزشی و نکات نصب فلاش تانک توکار در شبکه های اجتماعی ما باشید می توانید با جستجوی نام ویدیو خود به سادگی به آن ها دسترسی داشته باشید.

Facebook
LinkedIn
Pinterest
Telegram
WhatsApp
Email
Print

دیدگاهتان را بنویسید

به فلاش تانک ایران خوش آمدید