لوگو فلاش تانک ایران
تکنولوژی قالبگیری بادی

آشنایی با تکنولوژی قالبگیری بادی فلاش تانک ایران

قالبگیری بادی آخرین تکنولوژی روز در تولید تانک های فلاش تانک توکار می باشد که ما نیز در شرکت فلاش تانک ایران از آن برای تولید محصولات خود استفاده می کنیم. فلاش تانک ایران با قدمتی دیرینه اما همواره به دنبال دستاوردهای نوین و همراه شدن با موج تکنولوژی های نوین و کارآمد همیشه یک قدم از سایرین جلوتر است.

تکنولوژی تانک یک تکه یا سیملس

فلاش تانک های توکار فلاش تانک ایران با فناوری قالب گیری بادی به صورت یک تکه ساخته می شوند. این تانک ها که به وسیله ی این فناوری ساخته شده اند، بدون سوراخ، درز و یا نشتی می باشند.

مزایای تکنولوژی قالب گیری بادی

این روش ویژگی های خاص خود را دارد، قسمت کوچکی از مزیت ها و ویژگی های روش قالب گیری بادی عبارتند از:

  • تولید تانک کاملا یک تکه با فرم خاص که با روش تزریق قابل انجام نیست
  • ضخامت کاملا یکسان در تمام قسمت های تانک
  • تست عدم نشتی ۱۰۰ درصدی در آزمایشگاه کنترل کیفیت
  • مقاوم به دفرمگی
  • دارای استاندارد en14055 اروپا
  • کیفیت بالای مواد مصرفی

خرید فلاش تانک توکار

فلاش تانک های توکار فلاش تانک ایران که قطعات آن هریک با جدیدترین متد تکنولوژی ساخته و پرداخته می شود با قیمت های مناسب از درب کارخانه قابل خریداری می باشند. برای خرید فلاش تانک توکار می توانید پس از انتخاب مدل دلخواه خود با ما تماس بگیرید و کالای خود را مستقیماً از سازنده خریداری فرمایید.

هنوز مشتری فلاش تانک ایران نیستید؟ امروز ایرانی شوید.

اگر هنوز برای خرید تردید دارید و یا به دنبال یک فلاش تانک توکار یا روکار مطمئن می گردید، فلاش تانک ایران انتخابی است که جستجوی شما را پایان می دهد. پس همین امروز عضوی از خانواده بزرگ فلاش تانک ایران شوید و از خدمات بی نظیر آن بهره مند گردید.

حتی اگر هنوز از ما خرید نکرده باشید می توانید با تماس با کارشناسان ما از خدمات ویژه ما بهره مند شوید. پس از دریافت مشاوره رایگان می توانید انتخاب بهتری داشته باشید.

مشاهده راهنمای نصب از طریق شبکه های اجتماعی

در آخر اگر برای آموزش تعمیرات قطعات فلاش تانک توکار به دنبال مشاهده ی ویدیو های آموزشی و نکات نصب فلاش تانک توکار در شبکه های اجتماعی ما باشید می توانید با جستجوی نام ویدیو خود به سادگی به آن ها دسترسی داشته باشید.

Facebook
LinkedIn
Pinterest
Telegram
WhatsApp
Email
Print

دیدگاهتان را بنویسید

به فلاش تانک ایران خوش آمدید