لوگو فلاش تانک ایران
کلیدهای تخلیه توکار گرد | فلاش تانک ایران | نکات نصب کلید تخلیه توکار

نکات نصب کلید تخلیه توکار فلاش تانک ایران

کلیدهای فلاش تانک های ایران در چند مدل گوناگون به بازار عرضه می گردند. از پر کاربرد ترین آن ها سری ۰۰ و سری ۱۰ می باشند. که آن ها را با نام کلید های چهارگوش و گرد می شناسیم. همچنین سری ۳۰ با نام مدل تویین یا دوقلو از کلیدهای است که با طراحی مدرن و تکنولوژی روز روانه بازار گشته است. یکی دیگر از مدل های جذابی که توجه های بسیاری را به خود جلب می کند سری ۵۰ یا مدل پرایم است که زیبایی و جلوه خاصی را به سرویس بهداشتی شما می بخشد.

برای نصب این کلیدها چند نکته را می بایست در نظر داشته باشید که در ادامه به آن ها خواهیم پرداخت. لازم به ذکر است کلید فلاش تانک تاچلس (چشمی) دارای نحوه نصب جداگانه ایست که در ویدیوی دیگری به آن پرداخته ایم.

چطور دکمه فلاش تانک توکار را نصب کنیم؟

اگر قصد دارید کلید فلاش تانک خود را تغییر دهید و یا قصد تعمیر و نگهداری فلاش تانک را دارید یا به هر دلیلی نیاز به باز و بست کلید یا قاب فلاش تانک توکار دارید به نکات زیر دقت داشته باشید :

  • در صورت عدم قرار گیری قطعه لاستیکی در محل مشخص شده، قاب دکمه لق می شود.
  • قرارگیری صحیح فنر فلزی زیر قاب دکمه جهت نصب قاب ضروری است.
  • در صورت عملکرد نادرست کلیدها، پیچ اتصال را بررسی کنید.
  • قرار گرفتن لبه اهرم بر سطح نگهدارنده قبل از چرخش ضروری است.
  • به منظور برداشتن قاب آکاردئونی دکمه های جانبی را بفشارید.
  • قبل از نصب دکمه ها از قرارگیری صحیح فنر اطمینان حاصل کنید.
  • در صورتی که دکمه تخلیه نیمه، درس عمل نمیکند بررسی کنید که سوییچر آن به درستی تنظیم شده باشد.
  • سطح کاسه سه کاره/دو زمانه لغزنده گردد.
  • طی مراحل نازک کاری به هیچ عنوان درپوش روی محصول برداشته نشود.

نصب کلید فلاش تانک توکار مدل تاچلس (چشمی)

اگر فلاش تانک ایران مدل تاچلس را خریداری فرموده اید و قصد نصب کلید آن را داشته باشید پیشنهاد میکنیم به راهنمای نصب فلاش تانک چشمی مراجعه فرمایید.

اگر هنوز خرید خود را نهایی نکرده اید پیشنهاد می کنیم از صفحه آشنایی و خرید این محصول بازدید فرمایید و توضیحات آن را مطالعه کنید.

درخواست نصب دکمه فلاش تانک توکار

اگر برای نصب فلاش تانک توکار و کلید آن نیاز به متخصص مجرب داشته باشید تنها کافیست از لینک زیر به بخش خدمات رفته و فرم درخواست نصب را تکمیل و ارسال فرمایید کارشناسان ما در اولین فرصت با شما تماس خواهند گرفت.

هنوز مشتری فلاش تانک ایران نیستید؟ امروز ایرانی شوید.

اگر هنوز برای خرید تردید دارید و یا به دنبال یک فلاش تانک توکار یا روکار مطمئن می گردید، فلاش تانک ایران انتخابی است که جستجوی شما را پایان می دهد. پس همین امروز عضوی از خانواده بزرگ فلاش تانک ایران شوید و از خدمات بی نظیر آن بهره مند گردید.

حتی اگر هنوز از ما خرید نکرده باشید می توانید با تماس با کارشناسان ما از خدمات ویژه ما بهره مند شوید. پس از دریافت مشاوره رایگان می توانید انتخاب بهتری داشته باشید.

مشاهده راهنمای نصب از طریق شبکه های اجتماعی

در آخر اگر برای نصب کلید تخلیه توکار به دنبال مشاهده ی ویدیو های آموزشی و نکات نصب فلاش تانک توکار در شبکه های اجتماعی ما باشید می توانید با جستجوی نام ویدیو خود به سادگی به آن ها دسترسی داشته باشید.

Facebook
LinkedIn
Pinterest
Telegram
WhatsApp
Email
Print

دیدگاهتان را بنویسید

به فلاش تانک ایران خوش آمدید